Bývalá učitelka v mateřské školce, nynější "profesionální manželka" Hana Krampolová (52) si, podobně jako mnoho dalších žen, řekla, že je třeba jít Matce přírodě naproti.

Bohužel se v touze po věčném mládí nechala unést a podle toho to také dopadlo. Liposukce břicha, upravený dekolt a v neposlední řadě také "povytažení" obličeje, to vše si pro začátek vysnila.

"Lákalo mě chodit v létě bez podprsenky a užívat si plný dekolt," nechala se tehdy slyšet Krampolová, která ale vinou zfušovaného zákroku zplakala nad výdělkem a byla ráda, že neskončil tragédií.

Kvůli nevhodné životosprávě ani liposukce břicha nedopadla podle představ. Nedlouho po operaci totiž znovu přibrala, a tak se zákrok zcela minul účinkem.

"Až u primáře Víška jsem si konečně mohla oddechnout," nechala se slyšet paní Hanka, která až do třetice všeho dobrého našla na operačním sále to, co hledala.

"Nyní jsem konečně spokojená," pochvaluje si manželka známého baviče, která se dušuje, že s operacemi na dlouhou dobu skončila. Její příběh ale rozhodně varováním pro ty, kteří boj se stárnutím začnou brát až příliš vážně a skočí hned po první "lákavé" nabídce.

krampolovi

Foto: Herminapress.cz