Hollywoodská herečka Melanie Griffith (56) zázářila ve snímcích Podnikavá dívka nebo Znásilnění. Ještě víc než role ve filmech ji ale proslavily nezřízený život plný alkoholu a drog, následné pobyty v léčebně a plastiky, díky nimž chtěla zůstat navždy mladá.

Ústup ze slávy, nedostatek hereckých příležitostí a v nesposlední řadě také sňatek se španělským švihákem Antoniem Banderasem, na kterého někdy až chorobně žárlila – to byly zřejmě hlavní "motory", které zoufalou herečku hnaly do ordinací plastických chirurgů.

Jenže ani hollywoodští lékaři neumějí zázraky. Není divu. Na Griffith se léta, kdy se nalévala alkoholem a užívala léky proti bolesti, nemohly nepodepsat.

"Analgetika jsem začala brát po zranění kolene. Jenže jsem je brala dál a děti to poznaly. Dakota a Stella mne na to upozornily. Zůstala jsem tehdy v rehabilitační klinice tři měsíce. Jen detoxikace trvala deset dní," zavzpomínala Melanie na svůj poslední pobyt v léčebně, kdy ji byly velkou oporou nejen její děti, ale i milující manžel.

"Byla u toho celá rodina. Terapiemi jsme prošli společně. Byl to neuvěřitelný zážitek, který nám hodně přinesl," řekl k tomu slavný herec. Ten své manželce před časem "zatrhnul" také plastické operace.

Jenže Griffith, která vždy tíhla k problémovému způsobu života, má další problém. Kromě toho, že denně vykouří i dvě krabičky cigaret, poslední dobou povážlivě zhubla, což její postavě ani obličeji také nesvědčí. Spíš než plastiky by jí možná stačilo se občas pořádně a zdravě najíst.

Griffith

Foto: Profimedia.cz