Zpěvačka Dara Rolins (40) je zářným příkladem toho, že když se s plastickými operacemi nakládá s citem a rozvahou, mohou člověku nejen zvednout sebevědomí a zároveň z něj neudělají karikaturu sama sebe.

V první řadě je třeba předeslat, že Rolins patří mezi umělkyně, které na sobě tvrdě dřou. Z oplácané Darinky se v 90. letech stala žena vamp a rozhodně to nebylo zadarmo.

Hodiny strávené v posilovně a na tréninkách s tanečníky šly ruku v ruce s úpravou jídelníčku i způsobu života. Změny na sebe nenechaly dlouho čekat a není divu, že si zpěvačka později splnila jeden ze svých snů o plnějším dekoltu.

Silikonové implantáty, které si poprvé nechala udělat před patnácti lety, pro svůj větší klid nechala před časem vyměnit za novější a hlavně bezpečnější.

"Kromě toho jsem byla ještě dvakrát na plastice nosu," přiznala před časem Rolins, kterou ale ostatní zákroky nechávají v klidu. Díky vhodné životosprávě, milované dceři Lauře a láskyplné péči partnera, kterého našla v rapperovi Rytmusovi, je totiž rozhodně nemá zapotřebí!

Dara Rolins, vystoupeni, tanec

Foto: Herminapress.cz