Herečka Zdena Studénková (59) vždycky patřila mezi pověstné československé sexbomby. Odejít do "důchodu" ale nehodlá! K věčnému mládí jí pomáhá nejen o sedmnáct let mladší přítel Braňo, ale i plastické operace.

"Absolvovala jsem plastiku očních víček. V dnešní době jde o běžný zákrok, třeba jako je operace slepého střeva," nechala se slyšet hvězda, která se proslavila například v legendární komedii S tebou mě baví svět.

Při pohledu na její mladistvou tvář bez jediné vrásky se ale nad dalšími zákroky vznášejí významné otazníky. Ty ale Studénková už nechce komentovat a raději mluví o dalších způsobech, jak bojovat proti stárnutí.

"Důležitý je optimistický pohled na život. Smích je nejlepším receptem na věčné mládí. Nekouřím, zdravě jím a neponocuji," vypočítává herečka další z možných receptů na krásu, které v jejím případě opravdu fungují.

Kromě toho paní Zdena také pravidelně mučí svoje tělo v posilovně a cvičí aerobik. "Dokonce jsem jeden čas dělala pro jednu cestovní kancelář, jezdila s nimi k moři a předvičovala," překvapila slovenská hvězda.

studenkova

Foto: Herminapress.cz