Finalistka České Miss 2009 Julie Zugarová (26), která se narodila v Dolních Bojanovicích na jihu Moravy, vždycky toužila po životě ve "velkém světě". K němu jí měly pomoci velké a pak ještě větší silikonové vnady.

Není ani první a rozhodně ani poslední dívkou, která v touze po slávě navštívila plastického chirurga a odešla od něj s dekoltem o několik čísel větším. Jenže narozdíl od těch, kterým stačila jedna návštěva, Julie se do ordinace vypravila hned dvakrát.

"Někdo sní o velkém domě nebo autě, já si vysnila velké poprsí. A když to jde, proč si to nesplnit, že," nechala se slyšet Zugarová, která z ordinace odešla s implantáty o velikosti přes 800 mililitrů, a stala se tak hrdou majitelkou obřích šestek. Trojky, které si nechala udělat před účastí v České Miss, jí už nestačily.

Těžko věřit, že kráska, která si prsní implantáty nechala zvětšit i kvůli případným pracovním nabídkám, sní o tom, že bude mít vlastní mateřskou školu. Do té doby chce vydělávat na svých vnadách.

Faktem je, že zatím Zugarová moc nezbohatla, nehledě na to, že je v nemilosti ostatních silikonových krasavic, které její vnady odmítají jako "obří" a "nesmyslně velké". Terčem kritiky také bývá kvůli stylu svého oblékání, kterému je vytýkána přílišná lacinost a vyzývavost.

Zugarova

Foto: Herminapress.cz