Moravská metropole ožila již pátým Plesem v opeře Brno. Ani letos si jej nenechala ujít celá řada hvězd a hvězdiček, z nichž zabodovala nejen bývalá federální královna krásy Silvia Lakatošová (42).

Uhrančivá Slovenka, která přijela v doprovodu svého manžela, si užila zřejmě jednu z posledních společenských akcí před porodem. "Jsem v šestém měsíci a tentokrát to bude holčička. Christianek tak bude mít sestřičku," zářila Lakatošová, které to s bříškem ohromně slušelo.

Co se modelů týče, slavila úspěch většina hvězdných hostů, kteří si v Mahenově divadle sobotní večer užívali. I v tomto ohledu se brněnský Ples v opeře rozhodně nemá za co stydět a Prahu strčí do kapsy.

I tak se ale našlo pár "hříšnic", které se měly buď urychleně převléknout, anebo raději zůstat doma. Moderátorka Štěpánka Decastelo vsadila na příliš zdobný a na volány bohatý model. Měla co dělat, aby do korzetu umístila své bujné vnady a ve výsledku vypadala jako matrona.

Cvičitelka Hanka Kynychová jistě udělala radost přítomným pánům, kteří mohli obdivovat její silikonové poprsí v průhledných šatech, do noblesy ale měly dost daleko a na podobné příležitosti se vůbec nehodí.

Jak dopadli ostatní, se můžete podívat v následující galerii.

 

Foto: Herminapress.cz