O překvapení na letošním Plesu v Opeře nebyla nouze! Postrarali se o ně nejen Simona Krainová (40), která dorazila v doprovodu svého manžela Karla Vágnera, ale i lékař a moderátor Roman Šmucler (44).

"Manželovi se na mě líbí všechno. Ztratil soudnost v momentu, když si mě vzal. Jeho se nemůžete ptát, protože pro něj jsem absolutně dokonalá," smála se Simona a pochlubila se hustým blonďatým copem, který prý ale bohužel není její.

"Vlasy mám nastavené hodně, kdybych to sundala všechno, budu mít vlasy na kluka," přiznala bez mučení modelka, která se po delší době vydala do společnosti.

"Dneska nám hlídá děti chůva, která navíc upekla skvělou bábovku, kterou jsem před plesem celou snědla, takže od zítra najíždím na dietu," smála se Krainová, která si oblékla šaty Kateřiny Geislerové a ozdobila se šperky od společnosti Klenoty Aurum za víc než milion korun.

Svůj nový klenot, přítelkyni Ivu ukázal i rozzářený Šmucler. Sympatická kráska po jeho boku byla nejen díky oranžové róbě nepřehlédnutelná. Pikantní na celé věci přitom bylo, že nedaleko od nového páru tančili Libuše Šmuclerová s přítelem Dominikem Haškem.

Povinný taneček absolvoval i hvězdný Paul Potts, který byl na parketu trochu nesvůj. Tréma z něj spadla až v momentě, kdy se postavil před mikrofon a začal zpívat.

Na to, kdo všechno si jeho vystoupení nenechal ujít, se podívejte v následující galerii.

Foto: Herminapress.cz