V kolekci Rado DiaMaster známé pro jednoduché linie se letos objeví krásné pánské hodinky, jež vystavují na odiv své mechanické srdce. A doslova si říkají o obdiv…

Hluboký metalický lesk je pouze začátkem příběhu těchto nových hodinek Rado DiaMaster Skeleton. Keramické komponenty, jež tvoří dohromady poutavé hodinky začínají svou cestu jako bílé. Umístí se do plasmové pece, kde na ně působí plyny o teplotě 20.000 °C. Jak se keramika postupně ohřívá na 900 °C, změní se její barva v unikátní šedou a objeví lesk. Barva na povrchu může být rozdílná, ale svou stálost si udrží navždy a neztratí ani high-tech lesk. Výrazně poutavý skeletonový číselník přidává maskulinním hodinkám hloubku, zatímco pod ním bije stroj s automatickým nátahem. Nejvyšší čas se ujistěte, že jsou na vašem seznamu neboť bylo vyrobeno pouze 499 individuálně číslovaných kusů.

Model má 5tiřadý náramek z high-tech keramiky a jejich design padne perfektně na každé zápěstí. Dokonale se přizpůsobí tvaru, protože jejich komplexní konstrukce čítá na 100 dílů. Jen její poskládání trvá pro každý náramek déle než hodinu. Je to zároveň odlišující prvek celé kolekce Rado DiaMaster.

Foto: Archiv