Končí se zpíváním! Pověsila kariéru na hřebík! Podobné hlášky se donesly k Iloně Csákové až do Brna, kde momentálně žije se svým manželem a dvěma syny. Glanc, který mluvil se zpěvačkou v rámci focení kampaně na kojeneckou vodu Horský pramen, těmto fámám dělá rázný konec.

Ze světa showbyznysu Ilona rozhodně nemizí, naopak, chystá nové projekty, koncertuje, brzy se objeví na velkých akcích jako jsou sedmdesátiny Felixe Slováčka, nebo Královny popu.  Je ale pravda, že se vedle zpívání věnuje hlavně svým synům, Danielovi (3,5) a Dominikovi (6 měsíců). Po společenských událostech, večírcích a různých akcích i díky klukům neprahne. Navíc tvrdí, že hormony mění hodnoty.

Dvojnásobná máma „Není čas na to být nostalgická a vzpomínat. Tyhle myšlenkové pochody se mi do hlavy ani nevejdou, když kmitám od rána do večera. Mám ale ráda věci v pořádku a nesnesu, když malý pláče. Samozřejmě ho nenechám a běžím k němu. Přijde mi to normální a přirozené,‟ říká pečlivá maminka Ilona. Starší Daník chodí do školky, ale je díky tomu bohužel i častěji nemocný. A často to od od něj chytne jeho malý bráška, dokonce měl už čtyřicetistupňové horečky. „Je to problém, snad každých čtrnáct dní má něco. Teď je ve vzduchu nějak extrémně velké množství bacilů."

Tři Panny v chalupě Ilona Csáková má mimochodem doma všechny tři chlapy ve stejném znamení. Dominik, Daniel i její partner Radek se narodili v září a ve zvěrokruhu jsou Panny. Zpěvačka, která slaví narozeniny 1. října, je mezi nimi samotinká Váha. „Aspoň že svátky máme rozložené během roku, už takhle je to hodně oslav najednou. Ale je to v pohodě, s těmi znameními jsem spokojená," směje se zpěvačka.

Na další novinky ze života maminky a zpěvačky Ilony Csákové se můžete těšit v časopise Glanc, s Táňou Pauhofovou na titulce, který vychází 27. března.

Foto: Lenka Hatašová