Premiéru vpravdě lechtivé komedie Hledání ztraceného ráje mají za sebou Ivana Jirešová (36) a Zdeněk Podhůrský (55). Toho si pro jistotu přišla do divadla Semafor "ohlídat" jeho přítelkyně Ilona.

"Napsal jsem tuhle hru zhruba před deseti lety. Nejdříve to byla spíš scénka o dvou mladých lidech, pak jsem přidal pokračování jejich známosti po dvaceti, čtyřiceti a šedesáti letech a na světě byl divadelní scénář," svěřil se autor a režisér Vlastimil Venclík.

"Aby to nebylo tak jednoduché, obrátil jsem časový sled, takže začínáme, když oběma hlavním hrdinům je osmdesát a vracíme se zpět po dvaceti letech," dodal.

"Iva je skvělá parťačka a to představení si opravdu užíváme. Je to zábava pro diváky i pro nás. A být s Ivou v posteli, to se hned tak někomu nepoštěstí," smál se Podhůrský, jehož výkony sledovala v hledišti milující partnerka, která nakonec ani moc nežárlila.

"Je to moc příjemné představení, bavila jsem se a chcete-li se zeptat, zda nežárlím, tak určitě ne. Je to přece komedie," nechala se slyšet Ilona, kterou Podhůrský po úspěšném konci vzal na její oblíbený doutník do Prague Business Clubu.

Foto: Herminapress.cz