Zdeněk Podhůrský se čím dál častěji objevuje ve společnosti bez své půvabné přítelkyně Ilony. A co víc, většinou v blízkosti nějaké jiné ženy. Má volné partnerství?  

Na akci Mlsání s hvězdami v pražské cukrárně La Fantasía se herec a zpěvák například tiskl ke své harmonikářce Jarmile Chromíkové. Tady ale jeho o osmadvacet let mladší přítelkyně nechyběla. Buď mají tihle dva velmi otevřený vztah, nebo je Ilona zkrátka tolerantní partnerka. Jak to tedy je?

podhursky harm

„Tolerantní Ilona opravdu je a já jsem za to rád. Moje práce obnáší i chození po akcích a večírcích, na kterých se samozřejmě dávám často do řeči se ženami. Já jsem ale taky tolerantní. Kdybych měl přemýšlet o tom, co dělá ona na pracovních cestách, zbláznil bych se. Tohle mám už za sebou, ne nadarmo jsem prošel několika vztahy,“ říká s úsměvem Podhůrský. Mimo jiné zmiňuje i zkušenosti životní a naráží tím na svůj věk. Ve třiapadesáti ale vypadá pořád dobře a hlavně mu nechybí energie, kterou dovede rozložit nejen do svých profesních aktivit, ale také do těch charitativních.

Michal Škvor - Musicalnet.cz

Cyklus Mlsání s hvězdami, na kterém si Zdeněk vyzkoušel pod vedením mistra cukráře Jana Kovaříka kouzla se zmrzlinami, je jednou z nich. Herec a zpěvák mimochodem vytvořil pohár s názvem Goodwill, což je název nejnovějšího projektu, jehož je Zdeněk tváří a který vyhlásil boj marasmu v podnikatelské sféře. Jeho vlastním projektem je pak charitativní projekt Číslo na Boha, díky kterému se daří sbírkami zajišťovat léčbu a pomůcky pro konkrétní dětské klienty uváděné na stránkách projektu www.cislonaboha.cz.

Michal Škvor - Musicalnet.cz

Za jediný předváděcí zmrzlinový pult v České republice se nakonec postavila i Zdeňkova přítelkyně a vtipně pronesla, že za to, jak se tiskl ke své harmonikářce, mu to pěkně osladí. Celý cyklus má pomoci sbírat prostředky na vývoj hraček pro hendikepované děti. "Hračky pro hendikepované děti jsou specifické, odlišné od těch běžných, je to velice opomíjená a přesto tak důležitá součást jejich života. Jsem hrozně rád, že se tím někdo vůbec zaobírá a že mohu i já trochu této problematice pomoct. "

Foto: Archiv Zdeňka Podhůrského