Ani herečka a moderátorka Dana Morávková (41) si letošní karlovarský festival nenechala ujít. Do Puppu dorazila spolu se svým manželem Petrem Maláskem, s nímž stíhá nejen filmy a večírky, ale příjemné chvíle v salonu krásy.

Při jedné z takových jsme ji zastihli i my! "Do Varů jezdíme pravidelně. Je to pro nás příjemný začátek dovolené. Celý rok s manželem dost pracujeme, a tak si v letních měsících chceme odpočinout," svěřila se pro iGlanc.cz Morávková.

"Máme to tu moc rádi, projdeme se po kolonádě, zajdeme na filmy a večer případně na nějakou party. Vždycky tu navíc potkáme hromadu přátel a známých, které celý rok nevidíme," dodala Dana, která si chvíle v salonku Franck Provost v Grandhotelu Pupp, s nímž spolupracuje i časopis Glanc, náležitě vychutnala.

Moravkova_2

"Vždycky je příjemné, když člověk může na chvíli vypnout a oddat se do šikovných rukou. Sama bych se takhle určitě nenalíčila," pěla Morávková ódy na práci dam z Make Up Institute Prague.

Po Varech hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě čekají další příjemné chvíle. S manželem odlétáme do Řecka, tři dny budeme na ostrově Santorini a pak týden na Krétě, kde to máme moc rádi," těší se herečka.

"Jsem moc ráda, že s námi jede i patnáctiletý syn Petr, kdo ví, jestli se mu bude chtít i příští rok," smála se sympatická Morávková.

Moravkova-3

www.franckprovost.cz

Foto: Lenka Hatašová