Zpěvák Jakub Smolík (54) je v jednom kole! Pořádně ho zaměstnávají nejen jeho dvě malé ratolesti Jakub a Petruška, ale i pravidelná vystoupení a přípravy na narozeninový koncert.

Vpravdě speciální ho čeká za pár měsíců, kdy 24. září odehraje svůj narozeninový koncert v Divadle Hybernia. Pár dní před tím, 18. září, totiž oslaví významné jubileum.

"Ani mi to nepřipomínejte. Ovšem na druhou stranu, věk je jenom číslo, tak proč si s tím lámat hlavu. Vlastně se na oslavy těším. Hlavně na galakoncert, na kterém spolu se mnou vystoupí i moji kamarádi Petr Kolář, Monika Absolonová, Petr Janda a další," pochvaluje si.

"Jsem teď fakt spokojený. Parádní rodinka, práce nad hlavu, co víc si můžu přát. A jaký mám, když jsem tady, vztah ke kouzlům a kouzelníkům? Určitě vřelý," svěřil se na 11. ročníku mezinárodního festivalu moderní magie v Divadle kouzel.

"Sám jsem jim, hlavně za mlada, fušoval do řemesla. Znal jsem docela dost zajímavých triků a na ně jsem balil holky. Jó, to už je ale dávno," zasnil se Smolík.

Foto: Herminapress.cz