Se seriály se na televizi Prima roztrhne pytel. Po novinkách Svatby v Benátkách, Všechny moje lásky přichází další, tentokrát z vinařského prostředí. Zlákat se nechal i Václav Postránecký (70).

Ten je ale v současné době hvězdou nováckých Doktorů z Počátků, kde září po boku Lenky Termerové, Sabiny Laurinové, Haliny Pawlowské a mnohých dalších. Mají se snad fanoušci seriálu začít bát?!

"Nezlobte se, nebudu to nijak kometovat, není to můj styl," řekl iGlanc.cz oblíbený herec, který má zazářit v novince Vinaři.

"Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s takovými osobnostmi, jako je pan Postránecký nebo režisér Jiří Vejdělek. Věříme, že nový seriál diváky nadchne svou pozitivní atmosférou," uvedl programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.

Hrdinkou příběhu je pracovně vytížená manažerka Kateřina, která i se svými dospívajícími dětmi přijíždí na Moravu do rodné vinařské vesnice oslavit otcovy kulaté narozeniny. Shodou okolností tady nakonec i s dětmi stráví celé prázdniny, postupně se sžijí s místním prostředím a zjišťují, že život se dá prožít i jinak – zábavněji, než byli z ruchu a spěchu velkoměsta zvyklí.

Autorem tohoto komediálního seriálu je Petr Kolečko, na scénářích s ním dále spolupracovali Zuzana Dzurindová, Jaroslav Žváček, Tomáš Holeček a další autoři. Kromě Postráneckého si v něm zahrají i Tereza Kostková nebo Hynek Čermák.

Foto: Herminapress.cz