Vyhrajte originální dortové kytice Frutiko a potěšte sebe nebo své blízké krásným a chutným dárkem! Klasické květiny či dort potěší jako dárek každého, ale co teprve netradiční jedlé květiny vázané z čerstvých lahodných muffinů a dortíků! Firma Frutiko.cz představila naprostou novinku v podobě dortových kytic a vy nyní můžete vyhrát jednu z nich.

Dortové kytice Frutiko vytvořené z čerstvě pečených muffinů a dortíků zdobených belgickou čokoládou, kokosem či barevným fondánem naaranžovaných do podoby kytice představují naprostou novinku a zárověň skvělý nápad na netradiční dárek k narozeninám, svátku, výročí či Valentýnu.

3_FULL_pozadi

Kytice Frutiko lze jednoduše objednat online na Frutiko.cz a nechat je doručit sobě či svým blízkým a známým do práce či domů. Rozvoz kytic po celé ČR kurýrem probíhá každý všední den za paušální cenu 99 Kč.

Společnost Frutiko vyrábí kromě dortových kytic také ovocné a čokoládové kytice z čerstvého ovoce a prémiové belgické čokolády Callebaut. Kytice Frutiko se staly oblíbeným trendem v posílání dárků a také netradičním občerstvením na rodinných oslavách, svatebních hostinách či firemních večírcích. Více informací a fotografií naleznete na Facebooku Frutiko.cz.

První tři výherci získají poukázku na dortové kytice Frutiko v hodnotě 500 Kč.

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěžit můžete od 10. do 25. ledna. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.