Hercům z divadla Rokoko smysl pro humor a nadsázku rozhodně nechybí! Dokázali to na historicky první Dámské jízdě, kterou svým modelingovým uměním zpestřil například Oldřich Vízner (66).

Že má herec komediální talent, se ví už dlouho, dokázal to hned v několika filmových komediích nebo divadelních představeních. Vyjít na improvizované přehlídkové molo je ale přece jenom něco jiného. Vízner se své nové role ale zhostil se ctí a velkou nadsázkou zároveň. Nehledě na to, že přítomným dámám poodhalil také své břišní svaly.

Kubarova_Rokoko

Zdatně mu při tom v rámci prezentace značky Czech Losers sekundovali také Martin Písařík (33) a Veronika Kubařová (25). I ta sebrala odvahu a ukázala svoje bříško. Kdo ví, možná ji teď čekají i jiné role, než ty pohádkové. Kubařová se blýskla například v Troškově filmu Nejkrásnější hádanka.

Pisari_Rokoko

Velký úspěch u přítomných dam měl i Písařík, který odhalil alespoň svá mužná lýtka. V každém případě si podobně jako jeho "modelingoví" kolegové vysloužil velký potlesk. Není divu, že už je v plánu další Dámská jízda, která by v Rokoku měla proběhnout v říjnu.

Foto: Herminapress.cz