Konec roku, to nejsou jenom bujaré oslavy. I když z fotografie, na níž se herec objevil Miroslav Hrabě (32), by se mohlo zdát, že na nějakém večírku pořádně přebral.

V tomto případě ale nešlo o veselou generálku na silvestra, ale o novou hru Postaven(i)í mimo hru, kterou den před koncem roku uvedlo Divadlo Radka Brzobohatého.

"Slavím ho s předstihem, protože vítat Nový rok budu nejspíše s kamarády a přáteli na Moravě. Moje partnerka Miriam, která je pracovně v New Yorku, asi nestihne dorazit, abychom Silvestra oslavili spolu," posteskl si Hrabě, který si v komedii zahrál jednu z hlavních rolí.

"Uděláme si malý soukromý novoroční mejdan spolu, jen ve dvou, dodatečně. Mrzí mne to, ale poslední den v roce není pro mne, nebo vlastně pro nás oba, žádným mimořádným svátkem, takže není co řešit," herec na popremiérovém večírku.

Ve hře maďarského autora Zoltána Egressyho v režii Romana Štolpy se představili také Ernesto Čekan a Petr Semerád, kteří si po představení dali skleničku s kolegy Míšou Dolinovou, Janem Révaiem a šéfkou divadla Hanou Gregorovou.

Foto: Herminapress.cz