Tytam jdou doby, kdy se Agáta Prachařová (28) po českých luzích a hájích proháněla ve drahých, leč velmi nepraktických sporťácích. Modelka a moderátorka má teď úplně jiné priority.

Řada lidí z okolí známé krásky se shodlo na tom, že od té doby, co se vdala za svou životní lásku, herce a moderátora Jakuba Prachaře, se v mnohém změnila. K lepšímu.

Ze zpovykané a vrtošivé modelky je "najednou" citlivá, přemýslivá a empatická mladá dáma, která ví, co chce. Kromě toho také nade vše ctí svou rodinu, které nyní podřizuje vše.

Není proto divu, že když si přišla vybírat nové auto, kterým bude jezdit, nezvolila žádný sporťák, ale praktický rodinný vůz, kterým se skvěle jezdí, pohodlně s ním zaparkuje a navíc do něj naskládá vše, co na rodinný výlet se synem Kryšpínem a manželem potřebuje. Nemluvě o nutných nákupech.

Nehledě na to, že s veselou barvou, kterou si Agáta vybrala, jde všechno líp. Jedinou nevýhodou je snad jen to, že se svým novým plechovým miláčkem bude muset jezdit častěji do myčky, zvláště v období zimních a podzimních plískanic.

Foto: Herminapress.cz