Na tenhle večer zpěvák Sámer Issa (28) dlouho nezapomene! Na křtu jeho charitativního diáře tekla krev poté, co se tu odehrála scéna jako z akčního filmu.

Že se Praha pomalu, ale jistě stává rejdištěm zločineckých gangů z východní Evropy, na vlastní kůži pocítil i známý zpěvák. Ten chtěl pomoct dobré věci, v tomto případě potřebným v Sýrii, málem mu ale zůstaly jenom oči pro pláč.

Krátce po desáté večer do baru Coco v centru Prahy vtrhla partička cizinců, kteří rozhodně neměli v úmyslu Issovi gratulovat k chvályhodnému počinu.

Ochranka podniku měla jasné instrukce, že dané výtečníky nemá pouštět, což udělala a ztrhla se rvačka. Při ní byli zranění tři lidé, došlo dokonce i na nože, a vrchní patro podniku se tak rychle zalilo krví. Dva muži pak skončili v nemocnici s poraněním hrudníku.

Přivolaná policie už jen posbírala informace od svědků incidentu a po partičce uprchlých Balkánců, kteří odjeli v černém porsche, nyní usilovně pátrá. Pddle všeho šlo o členy albánské mafie, která v centru Prahy už před lety zapustila kořeny.

Sám Issa je z celé věci dost špatný, mrzí ho hlavně to, že vrhá špatné světlo na jím pořádanou bohulibou akci. Na druhou stranu je rád, že se jemu, ani jeho hostům nic nestalo.

Foto: Herminapress.cz