Vlasový trend Blondré je nová generace stylu Ombré. Umožňuje brunetkám jednoduše dosáhnout jedinečného blond stylu s dokonale prosluněným vzhledem. 

Služby spjaté s blond barvou tvoří šedesát procet z veškeré nabídky kadeřnických salonů. Přitom vytvoření dokonalé blond barvy, patří mezi technicky nejnáročnější. Ostatně jsou to právě klientky s blond hřívou, které patří mezi nejnáročnějsí a vyžadují intenzivní péči o své vlasy.

I proto si značka Schwarzkopf Profesional pro spolupráci na nových trendech a nové řadě Blondme vybrala Kima Vö, odborníka na blond barvy. Kim je stylista celebrit a už mnoho let se stará o barvu Britney Spears, Katherine Heigel, Kate Hudson či Leoně Lewis. V roce 2007 byl časopisem Vogue zvolený za “Nejlepšího blond stylistu v oboru”.

A právě Kim Vö přišel s novou technikou Blondré, která se rázem stala hitem mezi hollywodskými hvězdami. „Blondré je moje vlastní technika pro brunetky, které chtějí vstoupit do blond rodiny. Vytvoření několika málo melírů s novým Blondme a propojení klasicky zesvětlených konečků stylu Ombré přináší působivější a výjimečnější efekty,“ osvětluje nový trend Kim Vö.

Foto: Archiv