Modelka a produkční Romana Pavelková (29) má o zábavu postaráno! Od snoubence Milana dostala darem kurz potápění, z něhož má radost, ale i hrůzu zároveň.

"Z vánočních dárků do Milana mám ohromnou radost. Kromě horského kola byl ale mezi nimi i další, který je pro mě mne velkou výzvou. Je to kurz potápění," nechala se slyšet.

Má to ale jeden, docela velký háček. Romana nepatří mezi ty, kteří by život pod vodou zkoumali nějak zevrubněji, pokud nejde o přírodopisný dokument v televizi.

"Tatínek i můj bracha se dost smáli, protože vědí, jaký mám k potápění vztah. Když jsem u moře, ráda se v něm osvěžím nebo zaplavu, ale tím to hasne," překvapila Pavelková, která se překonala v Egyptě, kde si zkusila šnorchlování.

"Mám z toho kurzu trochu hrůzu. Začínáme sice v bazénu, ke složení zkoušek se ale musím potopit i na volném moři do několika desítek metrů a patří k tomu i ponor v noci," děsí se kráska, která se bude letos v létě vdávat.

"Kolo už jsem vyzkoušela, ale na kurz jsem se ještě nepřhlásila," přiznala s tím, že už po očku vybírá destinace, kde by mohla potápění praktikovat.

 

Foto: Archiv