Zpěvačka Monika Absolonová (37), herečka Libuše Švormová (78) a modelka Gábina Dvořáková (24) byly před premiérou filmu Angelika plny očekávání.

"Působila na mne dojmem mnohem většího dramatu, je napínavější a akčnější. Ti, kdo na film půjdou, nebudou zklamaní. Tato nová Angelika se hodně mění, není jen objektem touhy, je velká bojovnice. A je hezky nadabovaná," zhodnotila snímek Švormová a zároveň zavzpomínala, jak tuto legendární postavu dabovala před lety ona.

"Tehdy jsme dabovali ještě všichni pohromadě, stáli jsme kolem jednoho mikrofonu. Samozřejmě jsme si dělali legraci a hodně se při dabování nasmáli, třeba při milostných scénách. Mně bylo tenkrát asi osmadvacet let a hlas jsem nijak neměnila," nechala se slyšet.

"Michèle Mercierovou jsem pak dabovala ještě v jednom filmu, ale ten úplně zapadl. Tato herečka už nikdy nenatočila nic, co by Angeliku předčilo. Osobně jsme se také nikdy nepotkaly," řekla Švormová.

Film se líbil i Absolonové, která coby Angelika zazářila ve stejnojmenném muzikálu, který uvedlo Divadlo Broadway. Zároveň ale dodala, že na klasiku to nemá.

I přítelkyně Vaška Noida Bárty byla nadšená. Dorazila se svou potenciální tchyní a všechny, nejvíce pak hosty, co seděli v kině okolí ní, ohromovala velkým kloboukem, nad nímž mnozí kroutili nechápavě hlavou.

Foto: Herminapress.cz