Stále více oblíbené výrobky kosmetických řad Compagnie de Provence během prvních říjnových dnů doplní linie Maison. Jak její název naznačuje, půjde o prémiové výrobky pečující o domácnost.

Jedním z prvních výrobků byla moderní verze tradičního Compagnie de Provence marseilleského mýdla, což je tekuté mýdlo "vařené" tradičním způsobem na bázi přírodních olejů. Z něj vycházejí i všechny nové výrobky pro domácnost – nejen na úklid, ale i na osvěžení vzduchu či praní. Šetří pokožku, prádlo, nádobí, jsou ekologicky nezávadné, originální a svěže příjemně voní. Navíc jsou v nádobách s nadčasovým designem.

Jsou rozřazeny podle třech příjemných vůní -  Alpilles, Calanques a Luberon – evokující názvy krajiny ve středomořské Provence. Každá vůně nabízí vodu na prádlo, bytový sprej, tekutá mýdla a náplně, prostředek na mytí nádobí a víceúčelový sprej. Compagnie de Provence nabízí však i výrobky bez parfemace – hobliny na ruční praní a kostku mýdla. Tyto novinky jsou k dostání ve stylovém butiku About Home – About Kids v pražské pasáži Rokoko.

www.abouthome.cz

Foto: Archiv