Karlovy Vary jsou nejen povedenou filmovou, ale i módní přehlídkou! Ostře sledované páry českého showbyznysu se rády předhánějí v tom, který z nich se nejvíc blýskne. Posuďte sami, kdo zabodoval nejvíc.

Vpravdě hvězdnými byli bezesporu Linda Bartošová a její přítel, režisér Slávek Horák. S tím se modelka a moderátorka před časem rozešla kvůli jeho nevěře. Ve Varech už ale cukrovali zase jako hrdličky.

 Bartosova-pritel

Velký obdiv si vysloužila také Martha Issová s přítelem Davidem Ondříčkem. Útlá herečka ve světlých šatičkách byla jednou z nejobdivovějších dam zahajovacího večírku.

marta

Zahanbit se ale nenechala ani herečka Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem. Patronka nadace Debra vsadila na zdobené černé šaty, které doplnila nádhernými náušnicemi. Ty vynikly zvláště poté, co si vlasy vyčesala nahoru.

cvancarova

Šperky a doplňky Swarovski červený koberec v Karlových Varech jednoznačně rozzářily. Herečka Jitka Čvančarová představila na slavnostním zahájení festivalu náušnice a kabelku této značky. Modelka Linda Bartošová také sáhla po kabelce Swarovski. Jedinečné doplňky zvolila na uvítací ceremoniál i Marika Šopovská, Andrea Kerestešová, Tereza Voříšková a Eliška Kaplicky.

Foto: Herminapress.cz