Platí to v životě, lásce a v neposlední řadě i v módě: dva protipóly jsou k sobě nekontrolovatelně přitahovány nadpozemskou silou… Ač by se zdálo, že páry musejí vždy ladit alespoň co se stylu týče, pokud máte vkus, není třeba opomíjet vlastní módní kreace. Inspirovat se můžete Petrem Vágnerem (36) a jeho manželkou.

Zatímco něžná polovička se rozhodla na předpremiéru volného pokračování komiksové adaptace 300: Vzestup říše obléct v rebelském duchu, její choť zvolil outfit ve stylu ležérní elegance. Patrně k tomu přispěl i fakt, že Petr filmovou akci moderoval, ovšem nutno podotknout, že pokud zrovna netrénuje v tělocvičně, vždy ho potkáte upraveného. Na svůj vzhled totiž velmi dbá.

Včera vsadil oblíbený moderátor a herec na trendy ošoupané džíny, smaragdově vzorovanou košili, černé sako a neopomněl ani na nezbytný kapesníček v klopě.

Jeho manželka vsadila na lesk černé kožené bundy s okovanými rameny, jež ladila s úzkými kalhotami i kabelkou. Outfit patřičně rozsvítila červeným topem a spokojeným úsměvem.

AMK_0031

Foto: Herminapress