Hudebník a herec David Kraus (33) na své "misi" v dalekém Tibetu konečně přišel na to, proč mu v poslední době nevyšel ani jeden vztah. Otázkou je, zda si z toho vezme nějaké ponaučení!

Fiaskem. Přesně tak končí jeho vztahy. Podobně dopadl i jeho nedávný románek, který zpěvák ukončil na šestitýdenním pobytu v Tibetu, kde pod záštitou hnutí Brontosaurus učil místní děti a pomáhal se stavbou nové školy.

"Byl jsem v Tibetu i s přítelkyní. Hned druhý den jsme se rozešli. Nechtěli jsme si to prostě kazit," nechal se slyšet Kraus s tím, že mu místní šaman poradil, aby si dal od žen na chvíli klid.

"Prý mi špiní karmu. Já se teď snažím si ji udržovat čistou," říká s nadsázkou zpěvák. "Poradil mi, že shánění ženy rychle, abych nebyl sám, není dobrý. Mám si počkat, což je dost těžký. To čekání mi nejde. Ale snažím se být trpělivý," říká syn známého moderátora, který si pobyt v Tibetu nemůže vynachválit.

"Jednou ročně to budu opakovat. Je to taková dobrá dezinfekce na naší místní nespokojnost. Doporučuji všem," míní David, kterého teď čeká turné Solitéři. V pěti českých městech se objeví na podiu po boku Wabiho Daňka, Jaroslava Hutka, a Lucie Gažiové v šansonově laděném programu.

Foto: Herminapress.cz