Herečka a zpěvačka Barbora Poláková nemá na velké hýčkání v Praze čas. V Karlových Varech, kde se filmový festival pomalu blíží do finále, běží ale čas jinak.

Bára si v lázeňském městě užívá jak kadeřnických služeb salonu Franck Provost, tak kosmetické péče Make Up Institutu Prague a kosmetiky Clarins. Denně z beauty studia, které v hotelu Pupp funguje během festivalu ve spolupráci s časopisem Glanc, odchází „copatá“.  Copy a copánky totiž miluje už odmala.

HML_6745

„Copánky jsme si pletly vždycky doma se ségrama a já je dokonce umím dobře udělat sama sobě. Teď jsem se naučila i takzvaný rybí cop, ten vypadá moc pěkně. Samozřejmě jsem ráda, když se o mě někdo stará, učeše mě a nalíčí. V Praze ale dávám pleti většinou volno, mám toho všeho líčení v divadle a v televizi docela dost,“ říká Bára.

HML_6763

Na filmovém festivalu v Karlových Varech je poprvé v životě a zjistila, že svou neúčastí přicházela o moc. „Potkávám tady lidi, které jsem už dlouho neviděla, nebo se kterými na sebe v Praze nemáme čas. A jsou to většinou krásná a milá setkání. Ráda jsem si třeba popovídala s Jirkou Dvořákem,  s Jirkou Bartoškou nebo s Jirkou Macháčkem. Jen je to bohužel na úkor spánku, tady se člověk do postele hned tak nedostane. Jednou jsem dokonce nespala celou noc. Pak jsem tak seděla s kamarádkou Lenkou Krobotovou a pobavila jsem ji svou řečnickou otázkou: Tak tohle jsou ty Vary?“ dodává se smíchem Poláková.

HML_6889

Foto: Herminapress