Vychutnejte si první jerní dny ve zdraví a plní energie! Přijďte ochutnat fantastické raw food speciality v podání Fresh bedýnek v OD Kotva.

Jak ale své tělo plně probudit, doplnit vitamíny a načerpat novou energii? Jste maminka a nevíte si rady, jak do svých ratolestí dostat více vitamínů? Řešení je nasnadě – čerstvé ovoce a zelenina jsou nejlepšími pomocníky. Že je to nuda? Nenechte se mýlit a přijďte se podívat 20. 3. od 17 hodin do OD Kotva, jaké gurmánské zázraky plné zdraví se z ovoce a zeleniny dají v mžiku vyčarovat. Vše pod taktovkou raw food guru Filipa Říhy z populárních Fresh bedýnek.

Trend Raw Food OD Kotva představuje ojedinělý koncept – nabízí více než slevové akce. Přináší trendy a novinky – tentokrát v podobě Raw Food Show. Na návštěvníky čeká nejen seznámení se s tím, jak připravit lahodné a zdravé raw pokrmy, ale také budou moci lahůdky v bio kvalitě přímo ochutnat.

„Naše tělo miluje ze všech jídel nejvíce ovoce a zeleninu. A my Vám ukážeme, jak na ně – snadno, lehce a hlavně velmi chutně. Těšte se na smoothies, saláty, mladé kokosy a sladký raw dort,“ uvádí Filip a doplňuje velkou výhodu raw food stravování: „Zapomeňte na dietu -  přijďte si s námi pročistit tělo i duši. To vše díky vitamínům, minerálům, chlorofylu, vláknině, enzymům a antioxidantům, zabaleným ve sladkých příchutích čerstvého ovoce a v rozmanitých barvách duhy.“

Neodolatelná zelenina Raw Food Show začne v 17 hodin představením vitamíny nabitých a chutných smoothies. O hodinu později se pozornost strhne ke všemu kolem salátů. Filip prozradí triky, co všechno dát do salátu, aby byl neodolatelný. Navíc návštěvníky čeká překvapení v podobě cuketových špaget, které jsou hotové během pár minut a není třeba je již nijak tepelně upravovat. V 19 hodin pak na řadu přijdou dezerty ve své nejzdravější podobě. Všechny pokrmy bude možné přímo na místě ochutnat a diskutovat s Filipem a jeho týmem o přípravě.

Kromě na místě vyrobených raw food delikates vás bude čekat také ochutnávka exotického ovoce jako je medové mango, červený baby banán, papája, raw čokoláda, voda z mladého kokosu a další dobroty.

Raw Food Show proběhne ve čtvrtek 20. 3. 2014 od 17 do 20 hodin v přízemí OD Kotva. Více informací naleznete na www.od-kotva.cz.

Foto: Archiv