Blížící se valentýnský svátek všech zamilovaných je ideální příležitostí obdarovat svou lásku šperkem. My v redakci bychom si přály pozlacené náušnice z kolekce Crystalline od designérů Daniela Pošty a Zdeňka Vacka alias Zorya, prsteny darované z lásky s motivem Srdce od Janjy Prokić nebo granátový prsten od Belda Factory.

Prodává je galerie Debut Gallery, sídlící na Malém náměstí v centru Staré Prahy, která zastupuje hned několik výjimečných designérů a šperkařů.

Je radost tady nejen nakupovat, ale třeba se jen zastavit, pokochat, vyzkoušet… „MAKE A DEBUT! Název naší galerie má dvě roviny,“ zdůrazňuje majitelka Debut Gallery Kateřina Rezková a dál vysvětluje: „Jedna je ta, že nás baví objevovat nové designéry a umělce, propagovat jejich čerstvé práce, uvádět jejich tvorbu do života".

"A druhý je pohled zákaznický. Udělejte si radost. Dovolte si pořídit něco výjimečného, něco co prošlo láskyplnýma rukama, co je vytvořeno s největším zaujetím. Dopřejte si vlastní debut, vykročte z davu, ozdobte se jedinečným šperkem nebo svůj byt dekorací, která vás potěší,“ dodala majitelka galerie.

Foto: Debut Gallery