Herečka Kateřina Hrachovcová (38) má ke sportu velmi kladný vztah a bere ho jako způsob relaxace. Dopustit nedá ani na jógu, které se věnuje už léta.

"Cvičím jógu pravidelně, ale spíš dynamičtější a silovou. S Paddy McGrath a její metodou jsem se dnes setkala poprvé, ale vím, že vyučuje jógu po celém světě, v Praze už několikrát byla a má tu i svůj fanclub," nechala se slyšet na lekci u zmíněné lektorky, které se přezdívá Královna záklonů.

hrachovcova

"Zaujala mě také tím, jak je skromná a co z ní vyzařuje," dodala Hrachovcová, kterou k Paddy doprovodila její kolegyně ze seriálu Cesty domů Kristýna Janáčková, jež se pro jógu po letech znovu nadchla.

"Na józe jsem párkrát byla, ale na takovéhle ještě nikdy. Baví mě spíš akčnější druhy sportu, ale po této hodině bych jógu zase někdy ráda zkusila," nechala se slyšet.

janackova

Lektorka Paddy McGrath je jedním z hostů a lektorů Prague Spirit Festivalu, který se koná tento víkend na Novoměstské radnici a v různých studiích jógy v Praze a jehož je Hrachovcová spoluorganizátorka a umělecká ředitelka.

Foto Archiv FTV Prima