Režisér Jiří Menzel (75) a jeho manželka Olga (35) si na nedostatek práce rozhodně nemůžou stěžovat. Není proto divu, že i oni kladou důraz na chvíle kvalitního odpočinku.

"Na Bomton Studiu Jalta mě baví vše. Individuální přístup, dokonalé  soukromí, kam si můžu vzít s sebou dceru Aničku, která se tady vůbec nenudí. A kadeřnice Monika je rychlá a precizní," pochvaluje si Menzelová. "Až tady jsem objevila proceduru, které zde říkají vlasový rituál, včetně masáže ramen a hlavy. A po takovém dvouhodinovém procesu mám vlasy jak princezna," dodala.

0012

Není divu, že brzy pro návštěvu zlákala i svého chotě, který se, nutno říct, moc nebránil. "Já moc na tyhle procesy nejsem, ale musím uznat, že tak milé lidi jsem už dlouho nepoznal," nechal se slyšet Menzel. "Když se sem na několik hodin schovám před okolním světem, tak si opravdu odpočinu a připadám si po těch zákrocích zase jako mladík plný nové energie."

4238

Při této příležitosti se slavný režisér také seznámil s majiteli studia Romanou a Karlem Kadlecovými. Ty manželé Menzelovi na oplátku pozvali na pražskou vernisáž velkoformátové expozice koláží fotografií, scénářů a filmových plakátů s názvem Rozmarná léta Jiřího Menzela. Výstavu pro něj připravila jako dárek k 75. narozeninám právě jeho manželka Olga. Expozice bude nainstalována v prostorách OC Smíchov a slavnostní zahájení proběhne už 14. května.

Foto: Archiv