Už jste otestovali nové tělové mléko do sprchy od značky Nivea? Pokud ne, určitě ho vyzkoušejte! Mě i moje kolegyně v redakci opravdu nadchlo. 

Jde totiž o ideální přípravek pro rychlou a kompletní péči o pokožku celého těla už ve sprše. Unikátní složení aktivované vodou dovolí mokré pokožce mléko lehce a rychle vstřebat. Pokožku je možné okamžitě opláchnout, následně se osušit a obléknout. Po osušení vám nezůstanou mastné stopy na ručníku a budete si moci vychutnat dokonale vyživenou, sametově hebkou a krásně voňavou pokožku. A to vše bez lepkavého pocitu po aplikaci a bez nutnosti čekání, až se tělové mléko vstřebá! Po tomto ošetření je použití klasického tělového mléka již zbytečné, pokožka má veškerou péči, kterou potřebuje. Navíc tento produkt Nivea neobsahuje barviva ani silikony a jeho složení je biologicky odbouratelné.

nivea

Aplikace je jednoduchá – stačí se umýt běžným sprchovým gelem jako obvykle, poté ještě ve vaně či sprše nanést na vlhkou pokožku tělové mléko do sprchy, rozetřít po celém těle a opláchnout. Po osušení se můžete hned oblékat!

Cena: 114,90 Kč (250 ml), 164,90 Kč (400 ml)