Řasenka je bezesporu dámskou must-have zbraní pro svádění, proto není takovým překvapením, že ji ženy používají každodenně. I přes to mnoho z nich nenosí řasenku přes víkend, anebo během dovolené ze strachu, že jim zničí řasy nebo si jednoduše chtějí dát přestávku od neustále aplikace.

Nechtěně se tak ale vzdávají jedinečného hlubokého pohledu, který řasenka očím propůjčuje. Značka kultovních řasenek, Lancôme, ukončuje toto dilema a inspirována profesionální semi-permanentní řasenkou nabízí úplně nový produkt, kombinující barvu a péči!

Úplně poprvé tak Lancôme představuje Cils Tint, 72-hodinovou řasenku, která v sobě ukrývá semi-permanentní barvu držící až 3 dny – skutečnou revoluci usnadňující život. Intenzívní pohled, který vydrží – zůstává perfektní i během cvičení nebo relaxu na pláži, či u vody… Teď můžete mít vše: líčení očí, které je viditelné a nenápadné zároveň, je jemnější než tradiční řasenka. Přirozeně zvýrazní pohled, téměř ji na řasách nepocítíte, neuvěřitelně drží a navíc pečuje…. To vše je ukryté v jednom malém flakonu!

Cena : 750 Kč

Foto: Archiv