R´n´b diva se pustila již podruhé do spolupráce s kosmetickou značkou MAC, aby vytvořila limitovanou edici inspirovanou zimním časem. Stojí za to! A právě teď ji můžete mít i vy, protože je k mání už i v Česku. 

Můžete těšit na speciální balení, které ohromí dokonalou kombinací čistých barev, sněhově bílé a barvy růžového zlata, která je pro Rihannu typická. Kolekci vládnou studené odstíny, zahalené v lehkém perleťově třpytivém závoji, připomínající malé poklady z ledového království.

Vůbec poprvé v historii bude součástí této limitované kolekce i lak na nehty v odstínu RiRi Woo, který je téměř identický s odstínem již legendární rtěnky. Milovníci značky MAC si proto přijdou na své a budou mít unikátní příležitost sladit tyto dva prvky dohromady.

Kompletní portfolio této výjimečné kolekce bude obsahovat lak na nehty v odstínu RiRi Woo, dvě paletky oblíbených krémových očních stínů Veluxe Pearlfusion, bronzující pudr, tekuté oční linky Superslick ve zlaté a stříbrné barvě, tři odstíny matných rtěnek, včetně již zmiňovaného odstínu RiRi Woo, oboustranný štětec pro bezchybnou aplikaci očních stínů a nakonec kosmetickou taštičku.

Info o cenách v obchodech MAC. www.maccosmetics.com

Foto: Archiv