V Praze se zrodil nový módní projekt s originálním konceptem. Jak napovídá oficiální název akce Rock & Pop for Fashion, jedná se o spojení hudby a módy – prvků, které vás obklopují v každodenním životě a které jsou pro mnohé z vás velkou vášní.

Poprvé tato módně-hudební událost proběhne již 21. 3. 2014 v Praze v industriálním prostoru ČKD Kolbenova a oslaví tak příchod jara.

Během unikátní show budou divákům na kombinované scéně představeny nové kolekce čtyř talentovaných návrhářů z různých zemí Evropy za živého hudebního doprovodu čtyř tuzemských hvězd rockového a popového žánru. Jedná se o koncept, který je první svého druhu a který dosud na českém trhu zcela scházel.

Prezentovat se budou pouze top módní návrháři, kteří představují špičku na poli světové a tuzemské módy, se svými kolekcemi Prêt-à-porter. Za českou návrhářskou scénu se představí Tatáňa Kovaříková se svou značkou TATIANA. Sousední Slovensko bude reprezentovat Jana Gavalcová, rakouskou módní scénu zastoupí Martina Müller Callisti. Čtvrtým návrhářem, který přijede představit svou novou pánskou kolekci až z Portugalska, bude Nuno Gama. Designérské přehlídky na závěr doplní s pánskou kolekcí i světoznámá módní značka Diesel Black Gold, prémiový brand italské značky Diesel ve stylu Rock Chic.

www.tatiana.cz / www.gavalcova.com /  www.callisti.at / www.nunogama.pt /  www.dieselblackgold.com

A samozřejmě se můžete těšit na opravdu kvalitní Rock a Pop!

Foto: Archiv Diesel