Zpěvačka Sabina Křováková (22), kterou pomohla proslavit Česko Slovenská SuperStar, si žije rocková hvězda. Spolu s přátelí sdílí byt v centru Prahy a o mejdany tu není nouze.

"Bydlí nás tam pět, ale často se nás tam sejde víc. Večírek střídá večírek. Ale já bych asi nemohla být v bytě sama, potřebuji společnost," nechala se slyšet mladá zpěvačka, která se kromě muziky věnuje také studiu na vysoké škole v Ústí nad Labem. "A rodinu mám v Děčíně, takže docela dost cestuji, ale mě to nevadí, jsem mladá," říká Sabina, která je jednou z hvězd muzikálu Mamma Mia.

"Je to moje první velká role. Jsem na to hodně zvědavá, budu mít kolem sebe řadu úspěšných a talentovaných umělců, co už něco dokázali, tak není divu, že mám trému. Začala jsem chodit na kurzy herectví a přípravu rozhodně nepodceňuji," svěřila se.

"Táta mi pouštěl spíš rockové pecky, písničky od Abby ale znám a mám je ráda, nehledě na to, že je to už téměř klasika," prozradila Křováková, která by i přes zkoušky ráda v létě odjela na týden k moři.

"Pojedu s maminkou do Řecka, už se obě moc těšíme, jak si naši dámskou jízdu užijeme," plánuje mladá zpěvačka.

Foto: Herminapress.cz