Zdědil geny po slavné mamince?! Syn Lucie Křížkové Váchové (28) má za sebou první zkušenost s modelingem. A to je mu teprve rok!

Malému Davidovi se povedl husarský kousek. Několikahodinové focení zvládl díky mamince a prarodičům na výbornou. Jeho tatínek, jachtař David Křížek, se tak mohl těšit z parádního narozeninového dárku.

"Manžel tráví hodně času na cestách v zahraničí. Náš vztah je zejména v tomto období láskou na dálku a od té doby, co máme syna, je Davidovi daleko od domova ještě více smutno," nechala se slyšet Lucie.

"Aby na nás mohl kdykoliv na svých cestách myslet, vymyslela jsem mu k narozeninám překvapení. S malým Dádou jsme nafotili profesionální fotografie a z těch jsem jednoduše online vytvořila Piklio fotoknihu tak, aby nás mohl mít vždycky s sebou," pokračuje kráska, která byla nadšená z toho, jak byl malý Davídek hodný.

"Kolikrát není jednoduché, aby malé dítě poslouchalo, nebrečelo, udrželo pozornost a ještě se na pokyn usmálo na fotografa, takže jsem i já byla mile překvapená, jaký podal Dáda výkon," směje se hrdá maminka.

vachova-krizek

Foto: Archiv