Produkční Romana Pavelková (29) se rozhodla, že zúročí své zkušenosti ze světa modelingu. Pro dívky, které chtějí v této branži uspět, uspořádala víkendový kurz.

"Po skončení kurzu jsem byla šťastná, že se všem absolventkám kurz líbil a s nadšením o něm mluvily. Ještě večer mi volali rodiče dívek a děkovali, že se jejich dětem moc líbilo," zářila Pavelková.

"Co mi vehnalo slzy do očí, byly vzkazy dívek na facebooku. Ty byly opravdu upřímné, dojemné a chytily mě za srdce," dodala Romana, která svým kurzem tak trochu konkuruje škole modelingu, jež si před časem otevřela Agáta Prachařová.

"Tři dívky si vybral módní časopis na focení, další se mnou bude natáčet reportáže do jachtigového pořadu na TV Fanda, který moderuji a jednu si zvolila na přehlídky návrhářka z Hradce Hrálové Jitka Šedová. Takže bych řekla, že se kurz vydařil," pochvaluje si bývalá modelka.

"Děvčata si vzala do parády vizážistka Petra Šestáková, stylistka Karolína Drössler a kadeřník Robin Bilka. Já jsem učila dívky chodit a pózovat. Hostem kurzu pak byla zkušená modelka Hana Mašlíková, která dívkám řekla něco o sobě a tom, jak to chodí v showbyznysu," dodala Pavelková.

 

R1

Foto: Archiv