Oblíbená herečka Gabriela Vránová (74) elán a životní optimismus s léty rozhodně neztrácí, podobně jako její manžel, matematik Jiří Kepka.

Hvězda seriálů Chalupáři nebo My všichni školou povinní si na nedostatek práce nemůže stěžovat, a tak není divu, že málem zapomněla na 45. výročí, tedy safírovou svatbu.

"Když jsem s kamarádem, tanečníkem Jirkou Zbořilem vymýšlela, jak by měl křest vína s mou vlastní vinětou odmoderovat, vypadlo z něj, že by se mohl spojit s oslavou našeho výročí a já si teprve v tu chvíli uvědomila, že jsem na něj zapomněla," přiznala herečka.

V Mount Steak Restaurantu se tedy slavilo na dvakrát, čemuž odpovídal i počet hostů. Gratulovat přišli kolegové z herecké, ale i pěvecké branže, rolí kmotrů se ujaly herečky Simona Postlerová,Tereza Herz Pokorná a Vendula Křížová.

Nechyběl ani Ondřej Kepka, který přišel svým rodičům popřát a podpořit je. "Opravdu mě těší vidět rodiče takhle spokojené,"  nechal se slyšet.

Pohotová Vránová jako správná maminka zareagovala výzvou k sňatku. "No, měl bys sebou hodit, jestli chceš takhle krásné výročí také slavit! Přítelkyni máš, tak by mohla být příští rok svatba," nechala se slyšet.

kepkovi2

Foto: Archiv Kloboukfilm