Ani na podzim diváci nepřijdou o svůj milovaný seriál Ulice. Ten navíc rozšíří herečka Vilma Cibulková (50), která je skvělé formě.

Když dorazila na večírek k podzimnímu schématu nejsledovanější televize, rozdávala úsměvy na všechny strany. Cibulková, která ještě před pár měsíci zažívala složité životní období, si odpočinula a vypadá skvěle.

Všechno nasvědčuje tomu, že sázka na ní se televizi víc než vyplatí! "Ještě před tím, než jsem začala natáčet, jsem chodila na plac, abych věděla co a jak," nechala se slyšet herečka, která ke své práci vždy přistupuje velmi zodpovědně.

V seriálu si zahraje Ivanu Drápalovou, matku Lenky, kterou hraje Míša Badinková. "Je to veselá žena, zvyklá žít lehce nad poměry. Jiskřivá jako šampaňské, vtipná, dbá o svůj vzhled. Je to ten typ babiček, jež chtějí vypadat lépe než jejich dcery. Vyhledává společnost mladších, s nimi cítí, že žije," představili její roli scénáristé.

Cibulková se s novými kolegy rychle spřátelila, což názorně předvedla i na večírku, kde například vítání s Pavlou Tomicovou nebralo konce.

cibulkova-tomicova

Foto: Herminapress.cz