Italská "dovolená" Ivety Bartošové (47) už brzy vezme za své! Na jih Evropy se pro ni vypravil její oddaný přítel Josef Rychtář, od něhož zpěvačka utekla se svým ctitelem Zdeňkem Macurou.

Dva nesmiřitelní soci se kvůli zdravotnímu stavu Bartošové údajně dohodli, že bude nejlepší, když se jejich chráněnka vrátí zpátky do Česka. V této souvislosti se Rychtář dokonce nechal slyšet, že zařídí, aby hned po návratu vyhledala odborníky a nastoupila léčení.

Ať už to dopadne jakkoliv, měla by si Bartošová s nástupem na léčení pospíšit. Ani jeden z jejích "princů" si s její závislostí na alkoholu a lécích neví rady. Nehledě na fakt, že v tomto případě už laik moc nezmůže a pomoc lékářů je nevyhnutelná.

"Závislost na některých psychofarmakách provází fyzické abstinenční příznaky jako jsou křeče, halucinace nebo nadměrné pocení," varují odborníci.

Je jen s podivem, že až rozkol ve vztahu přiměl Rychtáře jít s pravdou ven a potvrdit konečně to, co si cvrlikají už i vrabci na střeše. A to, že Bartošová má problém.

Otázkou je, jak se budou věci vyvíjet po jejím návratu a zda se Iveta do vlasti vůbec vrátí s Rychtářem. Zda hned druhý den po zahájení "léčby" nepodepíše revers a nezmizí do svého domu v Uhříněvsi, kde se bude dál utápět v alkoholu a depresích, ať už sama, s Macurou nebo "současně bývalým" přítelem.

Foto: Herminapress.cz