Málokdo si umí narozeniny tak užít jako právě Sámer Issa (28). Oslavu uspořádal v podniku se spoře oblečenými tanečnicemi a nejen on se proto pořádně zapotil.

Polonahé krásky, skvělá choreografie a v neposlední řadě také nejedno pěvecké číslo. Issa se o atmosféru prostě umí postarat.

"Kvůli hlasivkám jsme ale museli stáhnout klimatizaci na minimum, takže je tu možná trošku horko," omlouval se oslavenec, zatímco si mnozí hosté otírali pot z čela.

Na druhou stranu velká žízeň rychle přispěla k velmi uvolněné náladě hostů, kteří do klubu v centru Prahy ten večer zavítali, aby Sámerovi popřáli to nejlepší. Mezi gratulanty nechyběli například exmanžel Mirky Čejkové Marek Vít s přítelkyní nebo finalistka SuperStar Veronika Stýblová.

issa

Sám zpěvák se spolu se svými přáteli bavil až do ranních hodin. Narozeniny má přece jen jednou za rok, tak se musí pořádně oslavit! "Jsem rád, že se to tak povedlo a doufám, že se všichni dobře bavili," nechal se slyšet Sámer, který v rámci svého vystoupení dokonce šplhal i po tyči!

issa-kamaradka

Foto: Herminapress.cz