Herečka známá ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě se odhalila při focení pro pánský časopis. Výsledkem jsou sexy fotky, na kterých vyniká Sandřina přirozená krása a sexappeal holky od vedle.  

Focení se zhostil známý módní fotograf Petr Weigl. Před jeho objektivem se již objevila řada osobností českého showbyznysu jako je zpěvačka Monika Bagárová, moderátorka Emma Smetana, zpěvačka Iva Fruhlingová nebo Miss České republiky Zuzana Jandová.

S Petrem jsem už v minulosti fotila, jeho práci znám a stoprocentně mu věřím. Zvlášť když jde o nahé fotky, je důvěra naprosto zásadní. Už nějakou dobu jsem přemýšlela, že bych takové fotky chtěla s Petrem nafotit a teď se nám to konečně podařilo,“ říká herečka Sandra Nováková.

„Možná se to nezdá, ale i přesto, že si lidé myslí, že nahé fotky dělám běžně, není to pravda. Jde o fotky, které jsou často vytažené z filmů, kde to patřilo k roli. Co se týče nahého focení, jsem velice stydlivá a pokud by nešlo o značku Axe, jejíž reklamy mě dlouhodobě baví, a za objektivem by nestál Petr, určitě bych do toho nešla.“

Foto: Archiv