Donedávna byla naplno vytížená natáčením Ordinace v růžové zahradě 2, teď si ale konečně trochu vydechne. Scénáristé totiž její seriálové postavě, zdravotní sestričce Gábině Šímové, dopřejí trochu klidu.

„Budu teď mít méně natáčecích dnů, takže mi aspoň zbyde víc času pro sebe a mé další aktivity,‟ nechala se slyšet Sandra. Tu kromě Ordinace zaměstnává i úspěšný koncertní pořad Barování.

„Snad můžu prozradit, že v dílech, které jsou už natočené, mojí postavu čekají pořádně krušné časy,‟ poodhalila dějovou linku Nováková. „To, co se jí stane, se ale může přihodit každému z nás, je to dost aktuální a silné téma,‟ říká. O co pùjde? Gábina Šímová se dostane do finanční tísně a kývne na nabídku jedné pochybné společnosti, která půjčuje peníze. „Bude řešit velké problémy… Víc ale neprozradím,‟ dodává sympatická herečka.

Všichni ti, kdo si seriál z lékařského prostředí oblíbili, se tak rozhodně mají na co těšit. „S postavou Gábiny se ale neloučím navždy, určitě z Růžovky nezmizí,‟ uklidňuje své fanoušky Nováková.

Sandra Novakova Foto: showpix.cz