Hvězda Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová (27) se pochlubila svou o pět mladší sestrou Adélou. Nutno, říct, že podobu rozhodně nezapřou!

Naposledy se tyhle dvě mladé dámy setkaly ve Finsku ve městě Tampere, kde sestra Parmové studuje na univerzitě.

"Celých 5 dní bylo úplně skvělých. Už jen proto, že jsem bydlela u sestry na koleji a spala jsem na matraci hned vedle její postele, a tak jsem se tak trochu vrátila do studentských let," pochvaluje si.

"Navštívily jsme tamní rozhlednu, všechny zajímavé kostely a katedrály, prošly jsme se kolem jezer, krmily veverky a díky tomu, že nám maximálně vyšlo počasí, jsme si užily nádhernou podzimní přírodu," dodává Sandra.

Sestry nezapomněly navštívit také Helsinky. Parmová tam vůbec poprvé ochutnala sobí maso a domácí tmavé pivo z rodinného pivovaru. Došlo i na návštěvu oblíbených kaváren a samozřejmě nechyběly ani závěrečné nákupy.

"Jediné, co jsem nestihla vyzkoušet, byla finská sauna. A to mě hodně mrzí. Během dovolené jsem totiž byla nachlazená a tak jsem nechtěla riskovat, že bych se do Prahy vrátila úplně nemocná a nemohla pak pracovat," svěřila se sympatická moderátorka.

Foto: Archiv Sandry Parmové