Saša Rašilov (41) a Vanda Hybnerová (44) jsou velmi neobyčejný herecký a manželský pár. Čiší z nich energie i zvláštní tajemno… Nahlédněte s námi do zákulisí focení, při kterém se vrátili zpět v čase do první republiky.

Bavilo vás focení pro Glanc? V: Nejsem typ dámy, která chce být svůdná, vyzývavá – takové jsou moje role. Ale tohle fotografování mě potěšilo, doba první republiky byla  úžasná… no a v kalhotách je mi skvěle. S: Já mam rád kšandy a jinak módu moc neprožívám.

Chtěli byste nějaké období vašeho života vrátit? Nebo se díváte dopředu a za nic na světě byste minulost zpět nechtěli? V: Vrátit se nejde, to už jsem pochopila a se zkušenostmi, které mám, bych to vlastně zkazila… Těším se na to, co bude, ráda se nechám překvapovat a ráda někoho překvapuji, těším se na nová setkání. S: Chtěl bych víc pokecat s tátou a potkat se s dědou…

Milujete stále své povolání? V: I když mě iluze opouštějí, stále si myslím, že je naše povolání důležité. Je to autentický zážitek pro diváky. No a taky mě to živí. S: Já mám svoje povolání rád pro setkávání s přáteli, radost z tvorby a ze hry, pro možnost vyjádřit se k tomu, co se v životě děje… Miluju, když můžu lidi bavit, a je mi celkem lhostejno, jestli to bude z jeviště nebo ve frontě v supermarketu. I když, pravda, na jevišti se cítím líp a chráněný. V realitě je to místy trochu paranoia a trochu stíha, ale za zdi rezidence se neschovávám, do limuzíny taky ne, jezdím metrem, autobusem, tramvají… Mám lidi rád a rád s nimi jsem. Většinou.

Podívejte se na video ze zákulisí focení pro časopis Glanc! A pokud vás zajímá, jak Vanda pozná, že jí Saša lže, proč spolu kopali hrob a co milují na životě na Vysočině, kupte si nové číslo Glancu se Sašou Rašilovem a Vandou Hybnerovou na obálce, které je aktuálně v prodeji.

Zdroj: Youtube

Foto a video: Lenka Hatašová