O tom, že je herečka Aňa Geislerová (37) v kurzu, není pochyb! Není proto divu, že si ji a její sestry Lelu a Ester vybral jako tváře nové kolekce známý kadeřník.

Vlasový mág Michal Zapoměl ji představil v hotelu Andel's. Oslavuje přirozenost a návrat k přírodě. Nejenom krása sester Geislerových, ale i nový koncept barev od Schwarzkopf Professional podnítil v Michalu Zapomělovi myšlenku pro nafocení vlasové kolekce The Sisters.

"Barvy Essensity bych doporučila všem, kdo mají z barvení obavy. Svědčí vlasům, které jsou po nabarvení lesklé, silnější a nevysušují se tak rychle jako po běžném barvení. Fungují a v podstatě nejsou vidět. Mám pocit, že mám zas takovou barvu, jakou znám ze svých fotek z dětství," pochvalovala si Aňa.

"Mnohaletá zkušenost s barvami Essensity mě těšila. Myslel jsem si, že už více překvapit nemohou, ale stalo se. Nové barvy prostě vyzkoušíte, a už nikdy nechcete jiné," nechal se slyšet Zapoměl.

Sestry Geislerovy, Aňu, Ester a Lelu nafotil známý fotograf Matúš TóthKaždá z nich uvádí jeden z účesů charakterizující myšlenku celé kolekce – kolekce plné svobody, vášně a přirozenosti.

Aňa a její sestry Ester a Lela se staly tvářemi nové kolekce Michala Zapoměla.

Foto: Archiv