Existuje nespočet pouček o tom, jakou strategii použít, aby první noc nebyla zároveň poslední. V našich podmínkách je to prý deset schůzek, v USA, zemi neomezených možností, jich stačí pět. 

V jednom hollywoodském romantickém filmu se hrdinka přesně tak zachovala a stejně jí to nebylo nic platné – dotyčný mladík odešel a víckrát už se neobjevil. Jak to tak vypadá, ani pět schůzek nestačilo k tomu, aby spolu ti dva skutečně začali chodit…

Naplněná touha V době, kdy můžeme být s kýmkoli ve spojení celodenně prostřednictvím počítače či telefonu, rande tak trochu ztrácejí smysl. Stačíte si skoro všechno říct a těšení se na toho druhého už také není takové jako dřív. Ale především máte pocit, že se už znáte – ačkoli proběhly dvě tři randíčka a nic víc. Takže se nevyhýbáte ani sexuálním hrátkám a snadno se tak pouštíte na tenký led. Muž, potká-li jemu milou bytost, logicky touží po sexu a moderní žena mu v tomto směru může směle konkurovat. Oba jste dospělí, takže si řeknete: „Na co máme čekat?“ A tím pádem nečekáte.

7849845_l

Postkoitální SMS V dnešní době, kdy je běžné žít singl a mít svůj byt, odpadají problémy s tím, kam jít. Není ani moc velký problém ráno se rozloučit, ideální je, když ten druhý spí. Ale i když si spolu dáte snídani, neznamená to ještě, že jste pár. Dojde-li totiž na sex po krátké známosti, pak se objevuje zapeklitý problém – co dál? Volat nebo nevolat? Co udělat? Připomenout se nebo být hrdá a čekat, až se ozve on? To je tedy oříšek! Dopadá to tak, že ho řešíme s kamarádkami a každá z nás radí něco jiného, podle toho, jaké má právě ona zkušenosti. Ale jedna zásada prý platit má – a sice: postkoitální SMS!

Oboustranná očekávání „Ani mi neposlal postkoitální SMS!“ rozčilovala se nedávno kamarádka. „To je přece samozřejmost! I kdybychom se už nikdy neviděli, měl by mít tu slušnost a říct aspoň děkuju!“ A teď nastává hamletovský problém. My od milence takovou SMS očekáváme, nečeká ji náhodou i on od nás? Nebo tím, že mu ji pošleme, všechno pokazíme, protože to bude vypadat, že ho naháníme?

Ach, ach, ach… nešťastný den poté

Foto: 123rf.com