Že je sex vážná věc? Ale vůbec ne! A rozhodně ne v případě, kdy se jedná o nějaké extrémní záliby – víte například, jak se říká člověku, kterého vzrušuje pohled na chlupaté tělo?

I indičtí muži touží po velkém penisu – indičtí asketi si přivazují na penis pytle s kamením, aby se jim prodloužil. Touží po délce, které přesáhne délku jejich chodidla, což je hodně přes dvacet centimetrů. Škoda, že po tom netouží i naši miláčkové…

Američtí sexuologové mají lék na špatnou náladu. Stačí si prý potřít vagínu mužským semenem a hned je veselo. Abychom ho ale měly, my ženy, k dispozici, ještě předtím je třeba vyprovokovat sexuální hrátky. Už ty nás ale do pohody dostanou tak jako tak, ne?

Penis se zvětšuje, jak chce, je zkrátka nevyzpytatelný. To asi víte, ale co možná nevíte je to, že může při ztopoření vyrůst až o více než deset centimetrů! Pak je těžké posoudit chlapa ještě před akcí, že? Největší penis ze všech primátů mají muži, šimpanzi zase mají největší varlata.

Lidé, kteří mají v ložnici televizi, mají o polovinu méně pohlavních styků než ty dvojice, které ji tam nemají. Pokud si na ní ovšem nepouštějí porno, pak se frekvence sexu zvyšuje, ovšem jen na nějaký čas, než začne být tělo vůči pornu rezistentní.

A na závěr několik zvláštních libůstek: Dendrofilie – náklonnost ke stromům, statuofilie – sexuální náklonnost k sochám, hirsutofilie – vzrušení navozené chlupatým tělem, ofidiofilie – jedince vzrušuje, když se mohou dívat na hady, arachnofilie – nadšení z pavouků…  a spoustu dalších "filií" byste jistě vymysleli sami!

Foto: 123rf.com