Podnebí, výchova, tradice i zvyky - to všechno hraje při výběru milence důležitou roli. Kam se za milostným dobrodružstvím vypravit v rámci starého kontinentu? Víme to!

Rakousko: Pánové se tady mnohem častěji věnují orálnímu sexu, provozuje ho až osmdesát procent lidí! Ovšem vyžadují totéž i od svých partnerek!

Severské státy: Muži ze severu Evropy působí chladně i navenek, na veřejnosti se nijak zvlášť, pokud jde o sex či touhu, neprojevují. Žádné líbání ani omakávání na ulici tady neuvidíte. Ale jinak prý chladní nejsou. Když mají k sobě vhodný protějšek a ocitnou se s vámi v soukromí, dokáží se jaksepatří rozpálit!

Francie: Francouzi nejsou žádní puritáni, o sexu se baví bez zábran a rozhodně jsou prý k ženám pozornější, citlivější a galantnější. Ženy jsou pro ně dámy. O své partnerce by nikdy Francouz nemluvil pohrdlivě jako o své „staré“! Sex s Francouzem je plný vášně, něhy, fantazie i humoru. Španělsko: Silnou stránkou Španělů je bezesporu flirt. Zcela automaticky dokáží nahodit slova jako Te quiero, Te echo de menos, Te deseo, me pones (miluji tě, scházíš mi, toužím po tobě, jsem z tebe nadržený) – ovšem nejen pro svoji ženu. Místní muži jsou dobře vědomi toho, že jsou známi jako nejlepší milovníci.

Foto: 123rf.com